KURALLAR

1) Vatanın ve milletin bölünmezliğine, dine, bayrağa ve hukuka  dil uzatan içerikler kesinlikle yayımlanmayacaktır.

2) Kişilik haklarına dil uzatan, küfür ve hakaret içeren, belden aşağı diye tabir edilen, siteyi izdivaça çevirecek, geyiğin en boş halini taşıyan içerikler kesinlikle yayımlanmayacaktır.İtiraf/yorum gönderen herkes, itiraflarında/yorumlarında başkalarının kişilik haklarına zarar verecek unsurlar bulunmadığını taahhüt eder.

3) Tamamı kalınyatık, altı çizili, üstü çizili biçimde yazılmış yorumlar yayımlanmayacaktır.

4) Alakasız başlık kullanılan, yanlış kategorilere gönderilen içerikler ve aykırı bulunan rumuzlar ile gönderilen içerikler kesinlikle yayımlanmayacaktır. Bu tür içeriklerde site editörlerinin içeriği düzenleme yetkisi vardır.

5) İçeriklerde doğrudan yada dolaylı olarak bir şahsı belirtmek; kendisine yada başkasına ait cep telefonu numarası, e-mail adresi, ikamet adresi gibi kişisel bilgileri vermek yasaktır ve bu tür içerikler kesinlikle yayımlanmayacaktır.

6) Siteye girdiğiniz bilgiler, site yöneticileri dışında 3. kişiler tarafından görünmez/paylaşılmaz ve yazmış olduğunuz itiraflarınız/yorumlarınız kurallara uygun olmadığı taktirde sebep belirtilmeden yönetim tarafından silinebilir.

7) Sitede yayınlanan itiraflar kişi-kurum-örgüt için herhangi bir sorun teşkil etmesi halinde, İletişim formundan  yada info@marmaraitiraf.net adresinden bize ulaşarak itirafın silinmesini talep edebilirsiniz. 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanunun 9. Maddesi gereğince kaldırılması talep edilen içerik en geç 2 gün içerisinde site yönetimi tarafından siteden silinecektir.

8) Edepsizlik, seviyesizlik gibi davranışlardan banlananlar yöneticilerin insiyatifin de Kara Liste aracılığı ile ifşa edilebilir.

9) Site kuralları yöneticiler insiyatifin de güncellenebilir.

10) Siteyi kullanan herkes bu yükümlülükleri kabul etmiş sayılır.

Yayınlanan tüm itiraflar; itirafcının site kurallarını okuduğu varsayılarak itirafcı sorumluluğundadır, doğabilecek herhangi bir problemden site ve site yöneticileri sorumlu tutulamaz !

*Güncelleme: 14.01.2013

TIRMAN

ATLA