Etiket Arşivi:: yemekhane

BirküçükHaykırış

Elektrik elektronik mühendisliği(ingilizce) bölumune geldiğim için pismanım sebeplerimi sıralamak isterim. 1.Hazırlıkta verilen dandik ve mesleğe yönelik olmayan ingilizce eğitimi 2.Bölüm hocalarınin %90 ının diyarbakır şiveli ingilizceleriyle kulaklarımı kanatması 3.Yine bu…

Tagged: , , , , , , , , , , ,

Gidip konuşsam mı ?

İlk görüşte bazen etkilenirsiniz ya. Hah işte ondan. Yemekhane önünde standta gördüğümden beri bu çocuk aklımdan çıkmıyor. Hatta bu yüzden gidip kulübe falan yazıldım. Ama gidip tanışmaya bile cesaret edemiyorum….

Tagged: , , ,

Goztepe kampus yemekhane

Arkadaslar merhaba 04.01.2018 Persembe gunu yemekhanede arkadasimla yedigimiz yemek sindirim sistemimizi bozmustur.Beni ve arkadasimi zehirlemistir.Siz de dun yemek yiyip ayni rahatsizligi yasadiysaniz okulun yemekhane sayfasinda gerekli sikayetleri yaparsaniz yemek getirenlerin,saglayanlarin…

Tagged:

yemekhane kartı

meraba, ben yemekhane kartımdaki bakiyemi nasıl öğrenebilirim onu sorucaktım??????????

Tagged:

Yemekhane sorunu

Yemekhanede yemek kaçta çıkıyor? Ve kartını alamayanlar girebiliyor mu??????????????????????????????????????????????????????????????????????

Tagged:

Yemekhane

Yemekhaneye saat kaçta gidebiliyoruz yemek yiyebilmek için????

Tagged:

Yemekhane

Arkadaslar yemekhanede kartimizi ikinci kere okutunca veya misafir olarak aldigimizda yemek ne kadsr oluyor?????????????????????????????????

Tagged:

TIRMAN

ATLA