Etiket Arşivi:: göztepe kampüsü

20 mart satranç oynayan sarışın

20 martta saat 16:30 civarlarında marmara göztepe kampüsünde zemine çizili satranç alanında satranç oynayan gri tahirtlü 180den uzun boylu olduğunu düşündüğüm kulağında 2 küpesi olan sarışın. Seni bulmam lazım.

Tagged: , , , , ,

Tenis

Merhabalar herkese.Göztepe kampüsündeki kort için tenis partneri arıyorum.Seviyesi çokta önemli değil maksat antrenman yapmak.Tabii başlangıç olmazsa sevinirim 🙂 ilgilenen arkadaslar iletişim adresi bırakabilir mi 🙁

Tagged: , , ,

Yardim lutfen

göztepe kampüsünde eğitim görmekteyim aile durumumuz iyi değil ailemden harçlık alamadığım için öğlenleri yemek yiyemiyorum yemek bursunada başvurdum fakat o zamana kadar yemek konusunu ne yapabilirim ?

Tagged: , ,

Mecidiyeköy’deki evimize ev arkadaşı arıyoruz

Mecidiyeköy’de metrobüse 5 dakika yürüme mesafesindeki evimize ev arkadaşı arıyoruz. Göztepe kampüsüne toplamda 45 dakika mesafede. Gelen kişinin kendisine ait odası olacak. Odadan ayrılacak arkadaşımız eşyaları cüzi bir miktarda bırakacak….

Tagged: ,

Öğrenci evi arıyorum

Göztepe kampüsündeyim. Gelecek dönem için dini hassasiyetleri olan erkek öğrenci evi arıyorum. Ulaşım aşırı uzak olmadıktantan sonra sıkıntı değil, tek vesayet olabilir.

Tagged: , , ,

Oda veya ev arkadaşı arıyorum

Kiralık oda veya ev arkadaşı arıyorum marmara göztepe kampüsüne yakın olursa sevinirim benimle eve çıkmak isteyen arkadaşlar veya oda kiralıyan arkadaşlar bana 05427883956 numaramadan ulaşabilirler.

Tagged: , , ,

Kız Ev Arkadaşı

Merhaba, kız arkadaşım tek kaldığı 2+1 evi için ev arkadaşı arıyor. Benim yazma sebebim kendisi erasmus öğrencisi. Ev Ümraniye Namık Kemal Mah’de. Göztepe Kampüsüne tek vasıta 20 dk. Ev full…

Tagged: , , ,

TIRMAN

ATLA