Etiket Arşivi:: göztepe

20 mart satranç oynayan sarışın

20 martta saat 16:30 civarlarında marmara göztepe kampüsünde zemine çizili satranç alanında satranç oynayan gri tahirtlü 180den uzun boylu olduğunu düşündüğüm kulağında 2 küpesi olan sarışın. Seni bulmam lazım.

Tagged: , , , , ,

Tenis

Merhabalar herkese.Göztepe kampüsündeki kort için tenis partneri arıyorum.Seviyesi çokta önemli değil maksat antrenman yapmak.Tabii başlangıç olmazsa sevinirim 🙂 ilgilenen arkadaslar iletişim adresi bırakabilir mi 🙁

Tagged: , , ,

Yardim lutfen

göztepe kampüsünde eğitim görmekteyim aile durumumuz iyi değil ailemden harçlık alamadığım için öğlenleri yemek yiyemiyorum yemek bursunada başvurdum fakat o zamana kadar yemek konusunu ne yapabilirim ?

Tagged: , ,

Mecidiyeköy’deki evimize ev arkadaşı arıyoruz

Mecidiyeköy’de metrobüse 5 dakika yürüme mesafesindeki evimize ev arkadaşı arıyoruz. Göztepe kampüsüne toplamda 45 dakika mesafede. Gelen kişinin kendisine ait odası olacak. Odadan ayrılacak arkadaşımız eşyaları cüzi bir miktarda bırakacak….

Tagged: ,

Öğrenci evi arıyorum

Göztepe kampüsündeyim. Gelecek dönem için dini hassasiyetleri olan erkek öğrenci evi arıyorum. Ulaşım aşırı uzak olmadıktantan sonra sıkıntı değil, tek vesayet olabilir.

Tagged: , , ,

bayan ev arkadaşı aranıyor

merhaba haziran ayından itibaren arkadaşlarımın mezun olması sebebiyle kadıköy göztepe okula 5 dk yürüme feneryolu mahallemizdeki evime ev arkadaşı arıyorum.ev eşyalıdır çoğu evde mevcuttur gelen kişi sadece kendi yatağını alacaktır….

Tagged: , , ,

Kiralık oda

Göztepe kampusune trafik durumuna göre 25 dk uzaklıkta 1+1 kirada oturuyorum iş yogunlugum nedeni ile evim kaç aydır boş kira veriyorum her ay dayalı doseli guzel bir mutfağı bulunmaktadır a…

Tagged: , , ,

TIRMAN

ATLA