Etiket Arşivi:: erasmus

MÜ karşısı eve kadın ev arkadaşı

Erasmus nedeniyle evden çıkacağım ve odamı kiraya veriyorum. Fahrettin kerim gökay cd üzerinde olan eşyalı 3+1 temiz bir evimiz var. 1 yıllık yeni bir bina. ilgilenenler mailden iletişim kurabilirer. :)))

Tagged: , ,

erasmus yeterlilik sınavı

ben erasmus ingilizce yeterlilik sınavına girmeyi düşünüyorum ama sınav içeriği(speaking var mı vs.) zorluğu hiçbir bilgi bulamadım örnek sınavda yok acaba girmiş olanlar bilgi verebilir mi?

Tagged: ,

Ziverbey’deki Erasmus Binamıza Yeni Ev Arkadaşları Arıyoruz! :)

Merhaba, Melisa ben! Kadıköy, Ziverbey minibüs caddesinde bulunan Göztepe kampüsüne 8 dakikalık 7 katlı Erasmus binamıza açık görüşlü, sosyal, yeni ev arkadaşları arıyoruz. Bilgi almak için melisairturk@hotmail.com’ a e-mail atabilirsiniz….

Tagged: , , ,

Erasmus Sınavı

Aranızda erasmus sınavından kıl payı kalan veya tekrar girip denemek isteyen varsa önceki yıllarda yapılan yazın bir kurs ve ardından sınav gibi bir uygulamanın tekrar gelmesi için imza toplayabiliriz.

Tagged:

Erasmus

Merhabalar ben erasmusa başvurdum fakat vazgeçtim eğer sınava girmezsem iptal olur mu yoksa söylemem mi gerekiyor? Hem sınav çok geç 17.30ta :/

Tagged:

İngilizce Erasmus Sınavı

Arkadaşlar, aranızda ingilizce erasmus sınavına girenler varsa örnek soruları indirdim ama sadece reading ve listenin var. Sınavda speaking ve writing var mı acaba bilgisi olan varsa yazabilir mi?

Tagged: ,

Erasmus Hakkında Bilgi

Arkadaşlar merhaba! Kısa bir süre sonra erasmus ingilizce sınavına girmeyi düşünüyorum. Daha önce bu sınava giren arkadaşlar beni bilgilendirirse çok ama çok sevinirim. Bu sinav kac kısımdan oluşuyor. İçeriği nasıl…

Tagged: ,

TIRMAN

ATLA