Etiket Arşivi:: Elektrik

Ev arıyorum

Merhabalar ben göztepe kampüsündeyim elektrik elektronik mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Yurttan eve çıkmak istiyorum okula yakın evi olup arkadaş arayan varsa iletişime geçebiliriz.

Tagged: , , , , , ,

Elektrik elektronik 3.sınıf

Mühendislik fakültesi Elektrik elektronik 3. Sınıfta birisi var mı? Bu sene geçiş yaptım da Beni whatsapp grubuna ekleyebilecek birisi var mı acaba?

Tagged: , , , ,

BirküçükHaykırış

Elektrik elektronik mühendisliği(ingilizce) bölumune geldiğim için pismanım sebeplerimi sıralamak isterim. 1.Hazırlıkta verilen dandik ve mesleğe yönelik olmayan ingilizce eğitimi 2.Bölüm hocalarınin %90 ının diyarbakır şiveli ingilizceleriyle kulaklarımı kanatması 3.Yine bu…

Tagged: , , , , , , , , , , ,

İstanbul Azerbaycan Kültür evinin Azervaycanlı kızlarçün kız evi

İstanbul Azerbaycan Kültür evinin Azerbaycandan gelen kız öğrenciler üçün ( lisans yüksek lisans doktora )Üsküdar Libadiye caddesinde öğrenci kız evi açılmışdır. 2 ve 3 kişililk odalar. Apartman aidatı+ doğalgaz ,…

Tagged: , ,

Ders Programı ve Öğrenci Kartı

Elektrik bölümü ders programı ne zaman açıklanır bilen var mı? Bazı bölümlerin ders programı açıklanmış galiba bide öğrenci kartını ne zaman veriyolar?

Tagged: , ,

kurum içi yatay geçiş

sayın arkadaşlar kurum içi yatay geçişle tıpa veya dişe geçen değerli insanlar tıpa veya dişe geçmek için ne kadar gano lazım yani siz ne kadar ganonuz vardı da geçtiniz? 2….

Tagged: , , , ,

elektrik elektronik mühendisliği yaz okulu

yaz okulunda sinyaller ve sistemler dersini misafir öğrenci olarak alıcam.Gökhan hoca veriyormuş ayrıca labı da varmış.Dersin labı nasıl oluyor? Rahat verebilir miyim?Bilgilendirirseniz sevinirim.

Tagged: ,

TIRMAN

ATLA