Etiket Arşivi:: arıyorum

Kısa ve öz

Benim gibi tek başına takılan kaç kişi vardır merak ediyorum 3.senem bitti sayılır okulda takılmak için tayfa arıyorum ama yeni kişilerle tanışmaya çekindiğimden burdaki cana yakın insanların mesajını bekliyorum :))

Tagged: , ,

EVİME ARKADAŞ ARIYORUM

Okulun karşı caddesindeki evime ev arkadaşı arıyorum. Kira 400 + faturalar gelen arkadaş herhangi bir depozito vermeyecek ev eşyalı sadece kendi odasını döşemesi gerekiyor.

Tagged:

Yaz okulu için oda

Merhaba kiralık oda arıyorum yaz okulu için oda arıyorum hazırlıktayım sigara kullanıyorum alkol kullanılması falan hiç sorun değil fiyatta anlaşılabilir iletişim : 05304052812 Tercihen okula yakın olursa mükemmel olur.

Tagged: ,

Yardımcı olun lütfen

Merhaba arkadaşlar aileme yardimci olmak ve cep harcligimi çıkarmak is arıyorum yardımcı olur musunuz acaba ? Not:Babam hastalığı yüzünden çalışamıyor.

Tagged: ,

Kiralık oda

Marmara eğitim fakültesine okuyorumm. Kampüse yakin yerler de oda arıyorum.sakin biriyim.sigara kullanmiyorum.alkol kullanılmaması tercih sebebim. 400 lira kira ve faturaya verebilirim. 05538311009

Tagged: , ,

ACİL EV ARKADAŞI

Merhaba, Acıbadem’de birlikte eve çıkabileceğim veya ev arkadaşı arayan birini/birilerini arıyorum. Mail adresi bırakırsanız dönüş yaparım.

Tagged:

Gel gel sarışınım gellll

6 haziran çarşamba günü saat 12 civarlarında marmara simitte gördüğüm mavi tişört giyen gözleri mavi hatta masmavi ve sarışın olan cocuğu arıyorum acil yayalım lütfen

Tagged: , , ,

TIRMAN

ATLA