Etiket Arşivi:: 4. sınıf

Hisar break cafe ve spor salonu

Anadolu hisari besyo 1. sinif olduğunu düşünüyorum çünkü seni okulda ilk defa gördüm sarışınsın seni instagramdan takip ettim hatta isminin harfleri c.e seni iki defa spor salonunda birkaç kere de…

Tagged: , , , ,

Ben bıraktığın yerde kaldım

Onunla tanıştığımda babasını kaybetmişti farklı üniversite farklı şehirlerdeydik. Sevmiyodum ama neden bilmiyorum babasını kaybettiğinden olsa gerek bırakamıyordum göz yaşlarına dayanamıyordum sevgiliden ziyade sanki o evin bir bireyiymiş gibi sahiplenmiştim eve…

Tagged: , , , , , , , , , , , , ,

Özgünun mudavimi 2

Merhabalar daha önce yazmıştım buraya görmedi beni farkında bile değilim ama muhtemelen kız bunun sevgilisi benim yanımda olsa keşke ama cesareti mi toplayıp gitsem mi? 4. sınıfmış birde çocuk ben…

Tagged: , , , , ,

Sınıfı Geçmek ya da Geçmemek

Arkadaşlar her sene her dönem kaldim mi kalicam mi meselesi yakami bırakmadı. Bu sene 3. Sınıf 1. Donemdeyim. Gano şuan 1.89 ancak tahminlerime göre 1.78 civarlarında kalabilir. Şayet kalırsam nasıl…

Tagged: , ,

İktisat 3 gömlekli

İktisat3. Sınıf ikinci öğretimdeki derslere giren genelde gömlek giyen kirli sakallı siyah montlu 4. Sınıf olan cocuk sen ne kadar tatlısın ya geliyosun derslere tek başına gidiyosun tek başına gel…

Tagged: , , , , , ,

Çeko 2. öğretimdeki kız

C2’de bana yazdın çeko 2. öğretim 4. sınıftan olan. bir anda çıktın konuşmadan. Merak ettim seni hangi bölümde olduğumu biliyorsun. Bul beni 🙂

Ev, Apart Aranıyor

Bahçelievler İşletme 4. Sınıfım. Ev apart arıyorum. Ev arkadaşı arayan arkadaşlar iletişime geçebilir mi? Okula max 30 40 dk mesafeli olabilir. Ücret 300 350 verebilirim.

TIRMAN

ATLA