Etiket Arşivi:: 3. sınıf

Ev arkadaşı aranıyor

Merhaba, Marmara Hukuk 3. Sınıf öğrencisiyim okula yakın veya ulaşımı kolay bir yerde çok çok temiz ve düzenli ev arkadaşı arıyorum. 2 veya 3 kişi eve çıkabiliriz. İlgilenenler bu gönderiye…

Tagged: , , , , ,

Ev Arkadaşı Arıyorum

Şu anda Feneryolun’da okula 2 dk uzaklıkta oturuyorum. Buraya bir ev arkadaşı ya da daha uygun fiyatlı bir yere ev arkadaşı olarak çıkabileceğim birini arıyorum. Temel eşyalar var. ayhanmet@gmail.com mail…

Tagged: , , ,

Bilgiye Açım

İktisat 2. sınıf öğrencisiyim. 1. dönem sonunda ganom 1.80 altında olduğu için 2. dönem dersleri açılmadı. 1. Sınıfın 2. dönem şartlı geçtiğim dersler açıldı, benim merak ettiğim nokta ben geçen…

Tagged: , , , ,

Ekonometri 6. Yarıyıl (3. Sınıf) Seçmeli Dersler

Aşağıdaki derslerin kolaydan zora sıralanışı nasıl olur tecrübeli üst sınıflar? Sonradan bu dersi alacaklar için fikir olur. Aslında bu sitede böyle şeyler paylaşılsa daha güzel olur. Yardımcı olursanız sevinirim. Model…

Tagged: , , , , , ,

ACIL YARDİM(IKTISAT)

Arkadaşlar merhaba. Iktisat 3. Sınıf seçmeli dersler hakkında fikir verecek olan var mı hangileri kolaydır?ekonometri uygulamaları alınır mı ilk dönemki ekonometri dersinden der ki nedir? Lütfen yardımcı olun

Tagged: , , , ,

YARDIMCI OLABİLCEK VARMI

İyi geceler arkadaşlar. Ben 2. Sınıfım 1.sınıf 1. Dönem ortlamam 0.73 2. Dönem ise 2.08 ganom 1,41şuan bi sorun yok 2. Sınıftan devam ediyorum 3. Sınıfa geçerken yine aynı şekilde…

Tagged: ,

İktisat 3. Sınıf Uluslararası Finans

Mehmet Hoca gönderdiği e-postada soruların ağırlıklı olarak vize sonrasından geleceğini yazmış ancak KSC’de vize sonrası için ayrı bir not yok, önceki not vize+finalmiş bununla ilgili bir bilgisi olan var mı?…

Tagged: ,

TIRMAN

ATLA