Etiket Arşivi:: 2 sınıf

Yano gano

Arkdşlar ben 1. Sınıfım sınıfta kaldım bu sene tekrarı okuyorum 2. Dönem 2 sınıf 2. Dönem okumam için yano ya mı bakmam lazım gano ya mı

Tagged: , ,

Hukuk 2 sinf nazan beni bul

Pazar günü saat 2 ye kadar 101 oynadığım hukuk 2 sınıf öğrencisi sanırım 2.öğretim adi nazan olmasi lazim yarin 12 de tekrar gel demistin ama daha görüşemedik bana burdan ulaşa…

Tagged: , ,

Pdr gelişim psikolojisi

Arkadaşlar 1. sınıfım. Gelişim psikolojisi 1 den kalırsam sonraki derslerden herhangi bi dersi almam engellenir mi? Mesela 2. sınıfın ilk dönemindeki gelişim psikolojisi 2yi alabilir miyim?

Tagged: , , ,

Haydarpaşa kampüsüne yakın yurt

Arkadaşlar merhaba Haydarpaşa Kampüsü’ne yakın kız öğrenci yurdu önerebilir misiniz seneye için?hukuk 2. sınıfım yardımcı olursanız sevinirim

Tagged: , , , , , , ,

Bölüm

Merhaba arkadaşlar işletme 2. Sınıftayım bölüme alışamadım ve sevemiyorum tamam derslerim iyi sınavlar iyi geçiyor anlamıyor değilim ama sevemiyorum hiç bir şey yapmıyormuşum gibi geliyor bu saatten sonra bırakmak ne…

Tagged: , , , , , ,

iktisat dersler

Merhaba Arkadaşlar, ingilizce iktisat 2. sınıf derslerinden mikro ekonomi 2 ve makro ekonomi 2 vizelerinde hangi konulardan sorumlu olduğumuzu bilen birileri yazabilirler mi?

Tagged: , , ,

Halkla İlişkiler 2. Sınıf Oğuzcan

Hazırlıktan beri seni bir an aklımdan çıkaramadım. Bugüne kadar bir türlü itiraf edemedim sana olan duygularımı… Çok fazla yazmak istemiyorum umarım okuyorsundur.

Tagged: , , , , ,

TIRMAN

ATLA