Etiket Arşivi:: 1. sınıf

İsletme 1. Sınıf 2. Dönem ders secimi

Arkadaşlar işletme 1. Sınıf 2. Dönem ders secimi hakkında yardımcı olur musunuz lütfeeen????? İşletmeye giris, davranıs bilimleri, bilgi teknolojileri derslerinden hangi hocaları secmeliyim???

Tagged: , ,

sınıfgeçme

ben önce 1. sınıf 2. dönemi aldım şu an 1. sınıf 1. dönemi alıyorum benim bahar döneminde 2. sınıf 2. dönemi alabilmem için 1. sınıf ganom 1.80 o olmazsa 1….

Tagged: ,

FEF2

Merhaba Arkadaşlar, BSYdayım ders programımda FEF2 dersligi tam olarak nerededir? Fen Edebiyat Fakültesi ile bağlantım nedir anlayamadım. Birde 1. Sınıfım yarın okula gitmem gerekir mi?

Tagged: , ,

Ders Secimi

Hukuk 1. Sınıf öğrencisiyim cok zorlamayacak hangi secimlik dersleri seçmeliyim

Tagged: , ,

Ders Seçimi Acil Yardım

arkadaşlar merhaba ben geçen sene ocak sınavıyla geçtim ve derslere ikinci dönemden başladım haliyle ilk dönemden derslerim kaldı bu sene ikinci sınıf oldum ve ders seçimi sırasında hem 2.sınıfın birinci…

Tagged: , ,

Yardım edin

Marmara Üniversitesi 1. sınıfım bu sene. Göztepe Kampüsü yakınlarında evine ortak arayan varsa yardım edebilir mi? Yurtlar hakkında bilgi ve tavsiyelerinize de açığım. Teşekkürler.

Tagged: , , , ,

Gano yaz okulu

Merhaba 1. Sınıf öğrencisiyim 1. Ve 2. Dönem yanom 1.80 nin altında ganomu yükseltmek için yaz okulundan ders aldım şu anda transkripte yaz okulu dersim 3. Yarı yıl olarak gözüküyo…

Tagged: ,

TIRMAN

ATLA