Etiket Arşivi:: 1. sınıf

Gano yaz okulu

Merhaba 1. Sınıf öğrencisiyim 1. Ve 2. Dönem yanom 1.80 nin altında ganomu yükseltmek için yaz okulundan ders aldım şu anda transkripte yaz okulu dersim 3. Yarı yıl olarak gözüküyo…

Tagged: ,

Gano

Arkadaşlar bir şey sorucam, ben hazırlığı 1.5 senede geçtim ve 1. Sınıfın ilk dönemini okumadım direk ikinci dönemi okudum.Fakat şimdi ganom 1.80 nin altında ben şimdi sınıfta kalıp birinci sınıfı…

Tagged: , ,

Bilgiye Açım

İktisat 2. sınıf öğrencisiyim. 1. dönem sonunda ganom 1.80 altında olduğu için 2. dönem dersleri açılmadı. 1. Sınıfın 2. dönem şartlı geçtiğim dersler açıldı, benim merak ettiğim nokta ben geçen…

Tagged: , , , ,

1. Sınıfta kalma durumu

1. Sınıf kimya bölümündeyim eğer ilk dönem ortalamamız 1.80in altında olursa ne olur? Kalıp kalmama durumu hakkında bilgi verebilir misiniz

Tagged: , , , ,

2. Sınıfa Geçme

Geçen sene sınıfta kaldım ve bu dönem 1. sınıfı tekrar okuyorum 2. dönem ikinci sınıfa geçebilmem için ganoyu 1.80 yapmak dışında yanoyu 2 nin üzerinde yaparsam geçebilir miyim?

Yano gano

Arkdşlar ben 1. Sınıfım sınıfta kaldım bu sene tekrarı okuyorum 2. Dönem 2 sınıf 2. Dönem okumam için yano ya mı bakmam lazım gano ya mı

Tagged: , ,

İktisat 1. Sınıf

İktisat 1. Sınıf ders programına ulaşmam lazım. 1. Sınıfta olan veya ders programı bilen var mı? Çok önemli benim için. Cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum.

TIRMAN

ATLA