Kategori: Kiralık Oda – Eşya Satışı

Marmara üniversitesi öğrencilerinin özel ev ve yurtlar ile ilgili paylaşımlara yer verilmiştir. Ev arkadaşı arayanlar burada buluşuyor.

İngilizce kur satımı

Amerikan kültür dil kursu maltepede 1 kur fazladan kur satışı diğer şubelerde de kullanmanizi sağlayabiliriz 1200 tl tek kur fiyatı ben şuan ihtiyacından 700 tl ye veriyorum fazladan kur isteyenler…

Tagged:

EVE ÇIKMAYI DÜŞÜNEN KADIN ARKADAŞLAR

Merhaba arkadaşlar haziran ayında kadıköy-üsküdar civarında eve çıkmayı düşünen kadın arkadaşlar varsa mailinizi bırakırsanız ben dönüş yapacağım.

Tagged: ,

EVE ÇIKMAYI DÜŞÜNEN

Merhaba. Temmuz ayında Göztepe civarlarında eve çıkmayı düşünen temiz düzenli evde kedi köpeği olmayan bir ev arkadaşı arıyoruz. En önemli konu temizlik ve saygı bizim için. Evin için arkadaşlık kurabileceğimiz…

Tagged: , , ,

Ev arkadaşı

Maltepe fındıklada yeni binada 2+1 evime ev arkadaşı arıyorum. Sahibindende 560925161 nolu ilana bakabilirsiniz. Ulaşmak isterseniz oradan numaramı alabilirsiniz.

Tagged:

DEVIR EV ARIYORUZ

Göztepe kampüsüne yakın 2+1 , 3+1 , kira bedeli olarak ise en fazla 1800 düşünüyoruz. Devretmek isteyen arkadaşlar irtibata geçmek için yorum bırakırsa çok seviniriz.

Tagged: ,

Kadın ev arkadaşı

Merhaba arkadaşlar, Göztepe kampüsünün C kapısına 2 dk mesafeli 3+1 evimize 4. ev arkadaşı arıyoruz. Kiramız 1650 tl. İlgilenenler yorumla ulaşabilir. Daha detaylı bilgilendirme yapabiliriz.

Tagged: , ,

Ev arkadaşı

Ziverbeyde cadde üzerinde göztepe kampüsüne yürüyerek 7dk metrobüs yürüyerek 4dk olan 3+1 evin bir odası boşalıyor. İlgilenen arkadaslar 05318196045

Tagged: , ,

TIRMAN

ATLA