Kategori: Fikir Verin

Akıl mı lazım ? İçinden çıkamadığınız durumlar için itiraflarınız, başkalarının fikirlerine danışmak istediğiniz herşey burada

Ekonometrii okuyanlar yardımcı olabilir mi

Bu sene ek tercihlerde ekonometri yazmayı düşünüyorum fakat kararsızım. Okuyan arkadaşlar bölümle ilgili okulla ilgili bilgi verirseniz mutlu olurum

Tagged: ,

Tercih

Merhaba bir tanıdığımızın oğlu Marmara teknoloji fak makine müh yazmak istiyor Eskişehir Sabiha gökçen lisesinden mezun(uçak bakım). Bu bölümde okuyan biri yardımcı olabilir mi?

Tagged: ,

Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler MYO

Merhaba ben Hayal, bu sene Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler MYO Elektronik haberleşme bölümüne gelmeyi düşünüyorum. Okulun ortamı, dersler, saatler ve bölüm hakkında ufak bilgiler verebilecek arkadaşlar varsa çok mutlu olurum….

Tagged: , , , ,

Makro yaz okulu

Ufuk başoğlu hocadan yaz okulunda makro iktisat dersini alıyorum. Not kitap vs. Kaynak arıyorum derslere devam edemiyorum. Yardımcı olabilecek arkadaş var mıdır?

Tagged: ,

yaz okuluuu

Merhabaaa ben yaz oklunda mechine desing 1 dersini alıcam ve hocası Bilent Ekici.Biraz bilgilendirir misiniz nasıldır nasıl sorar hocamız ?

Yazılım

Yazılım hakkında ne düşünüyorsunuz.Geliri nasıl okurken para kazanabilir miyim freelance internet sitesi tasarımı vs. para kazandırır mı

Tagged:

Isteğe bagli hazirlik

Merhaba ben isteğe bağlı hazırlık okuyorumda müyyes baharda 60 ı geçemedim. Gelecek yıl kendi bölümüme sorunsuz geçebilir miyim?

Tagged: , ,

TIRMAN

ATLA